Zaznacz stronę

Jak wybrać dobrego dietetyka?

Witam Cię serdecznie!

Mam na imię Iwona i chętnie zostanę Twoim dietetykiem!

Misja

Moją misją jest udowadniać, że dieta nie musi wiązać się z wyrzeczeniami i ograniczeniami. Posiłki na diecie mogą być smaczne, szybkie i proste. Sukcesy i przemiany moich podopiecznych są dla mnie motywacją do pracy i sprawiają mi ogromną satysfakcję.

Wykształcenie

jestem dyplomowanym dietetykiem- specjalizacja dietetyka kliniczna. Ukończyłam Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach.

Moja działalność

Praca jest moją pasą. W pracy z pacjentami w pełni wykorzystuję zdobytą wiedzę. Od kilku lat prowadzę gabinet w Ośrodku Zdrowia w Lipowej k/Żywca. Możliwa jest również współpraca online.

Jaka jestem?

Energiczna, wesoła, miłośniczka jedzenia, lubiąca wyzwania. Do każdego pacjenta podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Staram się, aby w gabinecie panowała luźna atmosfera, bo wiem, iż dla niektórych osób wizyta u dietetyka może być stresująca.

Nigdy nie jest za późno aby coś zmienić!

Przygotuję dla Ciebie odpowiednią dietę.

 

Potrzebujesz schudnąć

Jeśli przeszkadzają Ci zbędne kilogram, nie wiesz co i jak zrobić aby je zgubić- skontaktuj się ze mną! Dostosuję dietę do Twoich preferencji żywieniowych, trybu pracy, codziennej aktywności.

Chcesz poprawić wyniki

Badania krwi informują o aktualnym stanie zdrowia, służą też do wykrycia różnych chorób we wczesnej ich fazie. Wiele nieprawidłowych parametrów takich jak morfologia, lipidogram, próby wątrobowe, glukoza może poprawić odpowiedni sposób żywienia bez konieczności stosowania farmakoterapii.

Masz cukrzycę

Cukrzyca to przewlekła choroba metaboliczna wynikająca z zaburzonego wydzielania lub działania insuliny – hormonu produkowanego przez trzustkę. Cukrzycy nie da się wyleczyć, ale można ją kontrolować, m.in. stosując odpowiednią dietę.

Dieta dla kobiet w ciąży

Okres ciąży i laktacji jest szczególnym etapem w życiu każdej kobiety. Zapotrzebowanie na składniki odżywcze, minerały, witaminy jest szczególnie istotne w tym czasie. Odpowiednio zbilansowana dieta zapewnia prawidłowe warunki dla rozwijającego się dziecka. Pozwala również pokryć zapotrzebowanie na poszczególne składniki kobiety ciężarnej oraz płodu.

dieta dla dzieci i młodzieży

Nadwaga i otyłość wśród dzieci i młodzieży to obecnie problem przyjmujący skalę epidemii.

W najprostszym rozumieniu otyłość jest spowodowana przez przewlekły brak równowagi między energią dostarczaną z pożywieniem, a energią wydatkową.

Otyłość może prowadzić do wielu nieprawidłowości już w okresie dziecięcym, jak również może być początkiem chorób, szczególnie sercowo-naczyniowych, które rozwiną się w wieku dorosłym. Dlatego, jeśli Twoje dziecko już ma problemy z nadwagą lub otyłością- reaguj!

Telefon
+ 48 781106550
Adres

Brzeziny 147, 34-324 Lipowa