Zaznacz stronę

Kontakt

Napisz do mnie

5 + 1 =

Sprawdź, najczęściej zadawane pytania!

Jak się przygotować do badania składu ciała?

Badanie powinno być wykonane na czczo lub minimum 2h przed spożyciem posiłku. Przed pomiarem należy skorzystać z toalety. Aby pomiar był idealny, należy mieć na sobie jak najmniej ubrań oraz zdjęć dodatkowe akcesoria jak zegarek, pasek, biżuteria. Przeciwskazania do wykonania pomiaru: Ciąża, wszczepiony rozrusznik serca.

Jaki przebieg ma pierwsza wizyta?

Pierwsza wizyta jest bardzo ważna. To podczas niej dietetyk może poznać nawyki żywieniowe, oraz dotychczasowy stan odżywienia, dzięki wykonanym pomiarom na analizatorze zostanie oceniona nie tylko masa ciała, ale także poziom tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej. Ponad to zostanie przeprowadzony dokładny wywiad dietetyczny a także zostaną omówione realne cele. Na pierwszej wizycie bardzo ważna jest szczerość.

Dlaczego analiza musi być wykonana na bosych stopach?

Jeśli badana osoba ma założone rajstopy lub skarpety, utrudnia to przepływ prądu, co wpływa na pomiar impedencji i może powodować błędy w pomiarach składu ciała

Czy podczas pierwszej wizyty otrzymam dietę?

W tej kwestii należy uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Przekazana przez Ciebie duża ilość informacji, musi być teraz dokładnie przemyślana i przeanalizowana, tak aby opracowany program dietetyczny był zdrowy, bezpieczny i przede wszystkim skuteczny. Praca nad przygotowaniem twojego programu zajmie jeszcze sporo czasu, ale dzięki temu będzie pewność, że stworzony program jest dla ciebie idealnie dobrany.

Telefon
+ 48 781106550
Adres

Brzeziny 147, 34-324 Lipowa